לבירור על קניית תפילין התקשרו עכשיו 054-4426493

קניית ערכת תפילין לבר מצווה

אנו מאמינים שתפילין לבר מצווה הם גורלו של הילד לעתיד! [גם אם אתם חושבים שהוא לא יניח את התפילין כל הזמן] ולכן במכון הקודש אשדוד אנו רוצים לתת את הטוב ביותר לילד שלכם!

לכן אל תנסו לחפש תפילין בזול! חפשו תפילין טובות עבור הילד שלכם! אנו ממליצים על "סט הזהב"

סט תפילין מושלם ומהודר לכל אדם ובמיוחד לחתן הבר מצווה עם כל התוספות שהילד זקוק לחגיגת בר המצווה כולל תפילין מהודרות ביותר ובאחריות מלאה.

מחיר  2550 ש"ח בלבד במקום 2900 ש"ח  [מחיר תפילין לבד 2200]

ניתן גם לקבל סט מושלם במחיר של 1550 ש"ח [קישור בסוף עמוד זה]

ב"מכון הקודש"רוצים לתת לכם את הטוב שבתפילין לילד שלכם!

לצערנו אנחנו יודעים שבאתרים שונים מצויים הרבה תפילין ומזוזות מזויפים וברמה נמוכה ביותר ומאנשים לא מקצועיים  לכן בחנות "מכון הקודש" מקפידים מאוד על אימון שהצרכנים נותנים בנו. במכון הקודש נמכור לכם רק תפילין שאנחנו היינו נותנים לילד שלנו!!!

ליחצו כאן בכדי לראות לקוחות מזדמנים שממליצים עלינו.

במשך השנים האחרונות מאז שהקמנו את חנות "מכון הקודש" באשדוד אנו מקפידים על אמונת הלקוחות בנו, ולכן ברוך השם אנו מקבלים אמון מלא  בנושא הזה של תפילין ומזוזות .

כמו"כ אנו מקפידים שלמרות האיכות הגבוהה שאנו נותנים לכם, המחירים סבירים בהחלט , ולא יקרים יחסית לרמת התפילין שאתם מקבלים מאיתנו!

הסט המוצע לכם כאן שמכונה "סט הזהב" מובנה לאלו מכם שרוצים לקיים את מצוות התפילין בהידור גבוה, בתפילין המכונים "בהמה גסה" ואתם מקבלים עליהם אחריות לכל החיים, הפרשיות של התפילין נבחרות בקפידה ונכתבים ע"י סופר ירא שמים שאנו נותנים בו את האימון שבכתיבת התפילין יוכנסו רק אנרגיות טהורות וזכות שיעשו טוב לילד במהלך כל ימי חייו בע"ה!


סט הזהב כולל:

1. תפילין עם פרשיות ברמה גבוהה ביותר, ונבדקות ע"י מחשב ובודק מומחה, ומוכנסות לתוך בתים מעור צואר שור שנקראים "בהמה גסה".

- כשר למהדרין מן המהדרין  גודל הבתים : רגיל בין 32-35 מ"מ פרשיות מהודרות כתב ספרדי .בתי התפילין מיוצרים במפעל העומד תחת השגחת ועד הרבניםם שבראשות הרב הגאון משה שאול קליין מו"צ בבד"ץ של הגר"ש וואזנר שליט"א ורבב שכונת אור החיים בבני ברק ההשגחה כוללת הן של מקור העור שאין בזה חשש בכורר והן על העיבוד שנעשה לשמה, והן על הריבוע ועשיית השי"ן וצביעת הבתים , והכלל נעשה לשם קדושת תפילין ע"י עובדים יראים ושלמים.

2. כיסויים לטלית ולתפילין תואמים מיוחדים ומפוארים שבחנות עם רקמת שם הילד בכיסויים. וניילון לשמירה על הכיסויים והתפילין. כיסויי הטלית יהיו ברמה גבוהה ובהזמנה דוד ישלח לכם כמה דוגמאות מהחנות שתוכלו לבחור אחת מהם!

3. טלית מהודרת שעשויה מצמר טהור ויש אפשרות לטלית בצבעים. בהזמת התפילין עם דוד נשלח לכם בווטסאפ את תמונת הטלית בדרך כלל לוקחים טלית צמר כמו זו: ליחצו כאן לראות וידאו של הטלית!

4. שני כיפות לחתן ולאבא.לבחירתכם סאטן או סרוגות.

5. מקבלים בסט הזהב סידור מפואר כתר כסף עם כל התפילות והדברים הנצרכים לילד. הסידור מלווה בתמונות על הלכות תפילין וטלית וכן תמונות שמסבירות איך להניח תפילין.[אני אישית  הכי  זוכר את הסידור שאמא קנתה לי מהבר מצווה]

כל הסט במבצע של 2550 ₪ בלבד.

ניתן לשלם בתשלומים ללא ריבית!

ליחצו כאן להגיע לסט הכסף הזול יותר

 

איך ניתן לרכוש את התפילין שלנו?

ניתן כמובן להגיע לחנות באשדוד...

וגם ניתן להיתקשר איתנו בטל 08-8551154 לדבר עם דוד שימלא יחד איתכם טופס מיוחד לתפילין..ונשלח לכם אותם ב"דואר שליחים" עד הבית [במקרים מסויימים אם אתם גרים במרכז הארץ ניתן להגיע אליכם לבית ולהתאים  את התפילין למידת הראש שלכם או של ילדכם...]

ליחצו כאן בכדי לקרוא על הלכות התפילין

 

עגלת קניות
כמותמוצרמחיר

סך הכל: 0 ₪
תפילין
חדש אפליקציה של מכון הקודש לאייפון
האפליקציה החדשה של מכון הקודש אלפי מוצרים עם מחירים מעודכנים
עבור אייפון ליחצו על הקישור הבא:
https://appsto.re/il/XZkO6.i
עבור אנדרואיד ליחצו על הקישור הבא:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bigapps.machon
שירות הווטסאפ בשירות הלקוחות!תרגישו כאילו אתם בחנו
חדש בחנות היתקשרו אלינו ונשלח לכם תמונות וסרטי וידאו הישר לWHATSAPP
תשמישי קדושה באילת
גם תושבי אילת הרחוקה יכולים להזמין תשמישי קדושה ומזכרות לאירועים ממכון הקודש אשדוד ונשלח לכם עד לבית לפרטים דוד 0544426493
המלצה על תפילין מכון הקודש
אני רוצה להודות מקרב לב על האיכות והשרות שקיבלתי מכם, אני הגעתי בהמלצת חברה שהזמינה דרככם ואכן לא התאכזבתי, להיפך, הזמנתי וקיבלתי תפילין וטלית וסידור וכיפות הכל ברמה גבוהה מאוד, מעל ומעבר וההשקעה שלכם נראית באופן אישי בכל פריט ופריט. אין בכ
עוד לקוחה ממליצה על כיפות לאירועים של מכון הקודש
שלום
רציתי להודות לכם על המהירות שהידפסתם את הכיפות לבר מצווה של רועי , השירות היה אדיב וקיבלתי אותם מעבר למה שציפיתי ועל זה מגיע לכם צל"ש גדול.
בע"ה בעוג חצי שנה אני מחתנת את הילד ואני גם יזמין ממכם כיפות מודפסות לחתונה, אז אל תשכח לע
מזכרות לאירועים של חנות מכון הקודש
בואו לבקר אותנו בחנות מכון הקודש אשדוד כתובת להגעה? פשוט כיתבו בWAZE GPS רחוב דב גור 12 ותגיעו עד אלינו.
שיא עולמי בהדפסת כיפות לאירועים
השיא נקבע בתאריך 12.7.2012 כשלקוח הזמין בבוקר 50 כיפות עם הדפסה של בנו החוגג בר מצווה ולאחר שעתיים הכיפות היו מודפסות , [הדפסת כיפות לקחת בדרך כלל שבוע ימים!]
מכון הקודש מומלץ
עונג רב הוא עבורי להודות למכון הקודש בראשותו של דוד כהן בשמי ובשם בני משפחתי על היחס האישי, המקצועיות ואיכות המוצרים.
שמי איריס עמור אמא לחתן בר מצווה, אירוע ראשון ומרגש ביותר, חיפשתי באמצעות אתר האינטרנט מזכרות לאורחים ולשמחתי הרבה הגעתי
תשמישי קדושה באשקלון
אם אתם גרים באשקלון ומחפשים חנות לתשמישי קדושה, תוכלו להגיע אלינו ב17 דקות בדיוק בנסיעה רגילה.
אזהרה: סניף מזויף של מכון הקודש
ישנה חנות בדימונה שקוראת לעצמה מכון הקודש הרינו להודיע שאין למכון הקודש אשדוד שום קשר עם חנות זו וכל הקונה מחנות זו שם את כספו על קרן הצבי ראו הוזהרתם..
המלצת החודש לחנות תשמישי קדושה מכון הקודש
שלום דוד
קיבלנו אתמול את החבילה עם התהילים הקטנים שהזמנתי ואני רוצה להגיד לך שזה היה מהר מאוד והיית לנו הפתעה גדולה מהשירות האמין והמהיר שלכם ירבו כמותכם ותצליחו
דנה מיצגר הרצליה
תשמישי קדושה באשדוד
אם אתם גרים באשדוד והסביבה ואתם מחפשים חנות תשמישי קדושה באשדוד בואו אלינו ותופתעו.